muzikālu izrādi ,,Ziemassvētku jampadracis’’“Latvijas skolas somas’’ ietvaros Krimuldas vidusskolas 1.-4.klašu izglītojamie 19.decembrī noskatījās aizraujošu muzikālu izrādi ,,Ziemassvētku jampadracis’’, kurā galvenās lomas atveido talantīgais dziedātājs Kārlis Mangulsons un somu izcelsmes latviešu mūziķis Marko Ojala.
Izrādes pamatā ir 1993. gadā izdotā latviešu filma “Ziemassvētku jampadracis”, kur stāsta galvenie varoņi ir Cīrulīšu ģimene. Muzikālajā izrādē skanēja Mārtiņa Brauna populārā dziesma “Veltījums” no filmas “Ziemassvētku jampadracis”, kā arī svētku korāļi un citas populāras Ziemassvētku melodijas. Izrādes laikā izglītojamie tika iesaistīti atraktīvos uzdevumos, spēlēs un dziesmās.

Direktores vietniece audzināšanas jomā Dzidra Grinberga

muzikālu izrādi ,,Ziemassvētku jampadracis’’