Krimuldas vidusskola, reģistrācijas Nr.4313901119, aicina darbā

fizikas un inženierzinību pedagogu 8.-12. kl. 15 kontaktstunda fizikā

(7 vidusskolai 8 pamatskolai) un 2 kontaktstunda inženierzinībās uz nenoteiktu laiku

Prasības:

  • Izglītības atbilstība un profesionālā pilnveide atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;
  • labas komunikācijas prasmes ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • iniciatīva un patstāvība, pildot darba pienākumus.

Pienākumi:

  • īstenot vispārējās vidējās izglītības programmu fizikas un inženierzinību mācību priekšmetos atbilstoši Valsts izglītības standartam;
  • kārtot dokumentāciju atbilstoši izglītības iestādes noteiktajām prasībām;
  • nodrošināt kvalitatīvu izglītošanās procesu;
  • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti un sava darba pašanalīzi;
  • veidot pozitīvu saskarsmi ar izglītojamajiem, vecākiem, skolas pedagogiem un darbiniekiem;
  • piedalīties iestādes aktivitātēs un pasākumos;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • stabilus ienākumus;
  • darbu draudzīgā kolektīvā;
  • sociālās garantijas;
  • atalgojumu EUR 1360,00 par likmi pirms nodokļu nomaksas;
  • var pretendēt uz pašvaldības dzīvojamo platību.

Pieteikšanās termiņš un kārtība:

Pieteikumus (CV un Motivācijas vēstule) nosūtīt uz e-pasta adresi krimuldasvsk@sigulda.lv vai iesniegt personīgi, iepriekš pierakstoties,  Krimuldas vidusskolas kancelejā (Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, tālr. 27744035)