9.oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Krimuldas vidusskolas skolēni apmeklēja biedrību “Cerību spārni”. Biedrību apmeklēja 7.a klases skolnieces Patrīcija Šildere un Laura Meržvinska, 7.b. Dārta Nadīne Dreimane un Sintija Jirgena, 8.a. Paula Lazda un Estere Zagorska, 8.b. Ance Laizāne un Katrīne Kaupe, 10.b. Elīna Brantkalne un Lita Letīcija Petriška, 11.klases Linda Fridberga un Megija Mičule. Viņas iepazinās ar biedrības darbību un piedalījās radošajās darbnīcās kopā ar biedrības jauniešiem. Bija iespēja apmeklēt keramikas, aušanas, sveču liešanas un tekstildarbnīcas, kur meitenes darbojās kopā ar  biedrības jauniešiem. Meitenes pēc apmeklējuma atzina, ka sākumā bija bail no nezināmā. Sākot darboties, bailes pazuda, un meitenes atzina, ka biedrības “Cerību spārni” jaunieši ar īpašām vajadzībām ir tieši tādi paši kā mēs.

Klinta Eigenfelde

Pedagogs karjeras konsultants