Skolēni mācību uzņēmuma reģistrācijas apliecības

Krimuldas vidusskolas 12.klases 9 skolēni, kas apgūst Uzņēmējdarbības pamatus 3.oktobrī saņēma Skolēnu mācību uzņēmuma reģistrācijas apliecības. Mācību procesa nolūkos tika dibināti trīs Skolēnu mācību uzņēmumi.

Uzņēmums Fun Balance”, kurā darbojas Eduards Ančevskis, Raivo Ošiņš un Markuss Roziņš, ražos koka balansa dēli. Dēļa vidū starp kājām ir iestrādāts labirints, pa kuru ir jācenšas vadīt bumbiņu no starta līdz finišam, cenšoties noturēt balansu.

Uzņēmumā Magne” darbojas Kristers Banga-Bormeisters, Toms Saulīts un Intars Kuncītis. Puiši ir izdomājuši, kā varētu lietderīgāk organizēt krūzītes virtuvē, piedāvājot tās izvietot pie magnētiskas sliedes.

Uzņēmuma Telefona Balsts” dibinātāji, Roberts Cepurītis, Raiko Kurpnieks un Džastins Rauls Niklass, ir padomājuši par haotisko telefonu lādēšanu, kad traucē vadi. Jaunieši piedāvā īpašu tālruņa turētāju, kas tiek novietots zem lādētāja, nodrošinot ērtu un drošu vietu, kur novietot viedtālruni lādēšanas laikā.

Uzņēmējdarbības pamatu skolotāja Klinta Eigenfelde