21.oktobrī, pirms pašām rudens brīvdienām, 5.a klase devās mācību ekskursijā, kas bija nopelnīta 2021./2022. mācību gada noslēgumā, kad tika iegūts tituls “Gada klase”. Ir notikušas izmaiņas klases dzīvē – nu jau ir uzsāktas mācības pamatskolas pakāpē, bet braucienā devāmies kopā ar sākumskolas audzinātāju Vitu Dankaniču. Mūsu ekskursija iesākās jautri, jo ar mums paredzēto autobusu aizbrauca cita klase, bet ātri tika reaģēts un autobusi tika samainīti.

Vispirms apciemojām dzejnieka un rakstnieka Im.Ziedoņa mājas – muzeju “Dzirnakmeņi”, kas atrodas mūsu pagasta teritorijā Murjāņos, sajutām šīs vietas pievilcību un savdabību. Tad devāmies uz Rīgu, lai sportiskās aktivitātēs Skyparkā izlēkātos, brauktu autodromā, spēlētu dažādas reakcijas un precizitāti attīstošas spēles.

Paldies Siguldas pašvaldībai par doto iespēju!

Skolotāja A.Podziņa